Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] gość 17-01-2024, 13:33:42 Sprzedam Regonafenib/Stivarga mi niestety już się nie przyda, posiadam całe opakowanie na miesięczną kurację 3x28tab.[/CYTAT] . Można jakiś kontakt ??
7 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam od kilkunastu lat mam nawracające infekcje narządu kobiecego. W 2018 roku przeszłam nowotwór złośliwy szyjki. Jestem po 2 laparoskopiach. Po laparoskopiach pojawił się problem z wargami sromowymi puchną i bolą. Nikt nie może mi pomóc. Nie wiem już co mam robić do kogo się udać żeby mi pomógł i mnie nie zbył. Pomóżcie
18 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Czy mam powody do niepokoju? Wizyta w poniedziałek.
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam, mąż ma raka przełyku. Od 2tygodni nie przyjmuje posiłków stałych, tylko płynne. W tamtym tygodniu miał gastroskopię i pobrane wycinki. Wyników nie ma jeszcze ale na podst.opisu i obrazu bad.wiadomoze nowotwór. Przełyk zwężony o połowę, naciekające coś. Badanie pet wykazalo na przełyku nowotwór więc same wyniki biopsji to tylko formalność. Ale bez tej formalności nie ma decyzji o rozpoczęciu leczenia. Jeśli jest ktoś kto chce podzielić się ze mną wiedzą o leczeniu tego dziadostwa proszę o kontakt.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam od 20 lat miałem małego guzka na ręce,z przyczyn estetycznych zdecydowałem się go usunąć chirurgicznie,w wynikach histopa.... wyszło pilomatrixoma,widoczne cechy metaplazji tłuszczowo kostnej,chirurg mówi że to stan przed nowotworowy,jednak czytając internet pilomatrixoma mają nawet małe dzieci i jest to całkowicie wyleczalny typ łagodnego raka. Ktoś może się odnieść do tego ? bo to co mówi lekarz a to co piszę w necie to wogóle mija się z tym co powiedział lekarz
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
13 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Hej od dwóch tygodni na ustach na dolnej wardze mam czarną plamkę która się powiększa po mału, co to może być?
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam Moja partnerka miala zabieg usuniecia tluszczaka w okolicach oka. Zabieg był wykonany ponad 4 tygodnie temu. A partnerka ma paraliz brwi I okolic. Jak dlugo trzeba czekac Aby ten proces minal?
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość