Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] gość 13-06-2023, 18:22:43 [CYTAT] gość 19-05-2023, 12:55:55 [CYTAT] gość 02-04-2023, 21:40:36 Czy stosuje ktoś inne leczenie GCT niż x geva ? [/CYTAT] Z tego co wiem to obecnie w Polsce nie ma innej możliwości. Można usunąć guza (to oczywiście zależy od rodzaju i jego ułożenia) lub stosować terapię denosunabem (xegeva) [/CYTAT] Jest jakiś maxymalny czas stosowania x gevy i należy przerwać przyjmowanie? [/CYTAT] Z tego co ja wiem, co gdzieś udało mi się dowiedzieć, to możesz ten lek brać całe życie lub do podjęcia decyzji o usunięciu guza. Przynajmniej takie informacje ja dostałam, na jednej z konsultacji. Jeżeli przestanie się stosować lek to jest duże prawdopodobieństwo, że guz znowu zacznie rosnąć, będzie wznowa. Myślę, że może też się to różnić od umiejscowienia guza, jego rodzaju itp.
10 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witajcie, co z Waszymi plamkami?ja odkryłam swoją wczoraj po zmyciu lakieru i jest bardzo podobna do tej na zdjęciu powyżej.
17 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam, mąż ma raka przełyku. Od 2tygodni nie przyjmuje posiłków stałych, tylko płynne. W tamtym tygodniu miał gastroskopię i pobrane wycinki. Wyników nie ma jeszcze ale na podst.opisu i obrazu bad.wiadomoze nowotwór. Przełyk zwężony o połowę, naciekające coś. Badanie pet wykazalo na przełyku nowotwór więc same wyniki biopsji to tylko formalność. Ale bez tej formalności nie ma decyzji o rozpoczęciu leczenia. Jeśli jest ktoś kto chce podzielić się ze mną wiedzą o leczeniu tego dziadostwa proszę o kontakt.
1 komentarz
ostatni 12 dni temu  
/ gość
Witam serdecznie. Czy ten wynik histopatologii oznacza raka złośliwego? Materiał byl pobrany z guza w płucu. Naciek nowotworu neuroendokrynnego. Badanie immunohistochemiczne wykazało chromogranina(+) w części komórek, synaptofizyna(+), CD56(+), LCA(-), p63(-), CK5/6(-), Ki67(+) w ok 1% komórek. W Diagnostyce różnicowej w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę rokowiaka.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Witam, Poszukuję dobrego onkologa, który weźmie pod opiekę moją mamę - nowotwór złośliwy ślinianki - nieoperowalny - jeśli ktoś miał podobne przypadki/ doświadczenia, proszę o polecenia, chcieliśmy skonsultować wyniki z możliwie najlepszymi specjalistami w kraju; z góry dziękuję za rekomendacje
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam. U pacjentki onkologicznej w mojej rodzinie stwierdzono nowotwór trzustki złośliwy. Jest nieoperacyjny. W dodatku niedawno dostała żółtaczkę i ma wodobrzusze, w szpitalu stwierdzili, że nie będą ściągać wody z brzucha. 2 tygodnie temu z badań krwi wynikało, że marker Ca19-9 utrzymuje się na poziomie około 2400 czyli 60 razy ponad normę (<37), a w ostatnich badaniach wskazywało na ponad 4000 tysiące, co to zonacza, że te liczby tak rosną?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: